Configuration Read-only Filter (8.x-1.0-alpha3) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Form ID
mn: ID загвар

en: Configuration
mn: Тохиргоо
