Configuration Read-only Filter (8.x-1.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन
