Configuration Read-only Filter (8.x-1.0-alpha4) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Configuration
be: Налады
