Configuration Read-only Filter (8.x-1.0-alpha4) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Type
cs: Typ

en: Edit
cs: Upravit

en: Label
cs: Popisek

en: Form ID
cs: ID formuláře

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Selection type
cs: Způsob výběru
