Configuration Read-only Filter (8.x-1.0-alpha4) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Type
ml: തരം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Label
ml: അടയാളം

en: Form ID
ml: ഫോം ഐഡി
