Configuration Read-only Filter (8.x-1.0-alpha4) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Type
ro: Tip

en: Edit
ro: Editați

en: Label
ro: Etichetă

en: Form ID
ro: ID-ul formularului

en: Configuration
ro: Configurație

en: Selection type
ro: Tipul de selecţie

en: Route name
ro: Nume rută
