Configuration Read-only Filter (8.x-1.0-alpha4) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: Edit
sk: Upraviť

en: Label
sk: Označenie

en: Form ID
sk: ID formulára

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Selection type
sk: Typ výberu
