Configuration Read-only Filter (8.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Type
am: ዓይነት

en: Edit
am: አርትእ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ
