Configuration Read-only Filter (8.x-1.0-alpha4) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Type
bo: རིགས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Selection type
bo: གདམ་གསེས་ཀྱི་རིགས
