Configuration Read-only Filter (8.x-1.0-alpha4) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Label
bs: Oznaka

en: Selection type
bs: Tip izbornika
