Configuration Read-only Filter (8.x-1.0-alpha4) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: Edit
et: Muuda

en: Label
et: Nimetus

en: Form ID
et: Vormi ID

en: Configuration
et: Seadistus

en: Selection type
et: Valiku liik

en: Route name
et: Marsruudi nimi
