Configuration Read-only Filter (8.x-1.0-alpha4) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Type
eu: Mota

en: Edit
eu: Editatu

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Configuration
eu: Konfigurazioa
