Configuration Read-only Filter (8.x-1.0-alpha4) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Label
gu: શિર્ષક
