Configuration Read-only Filter (8.x-1.0-alpha4) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Label
km: ស្លាក

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​
