Configuration Read-only Filter (8.x-1.0-alpha4) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Label
os: Нысан
