Config Revision (1.0.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: Edit
ar: تحرير

en: Label
ar: التسمية

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: Revisions
ar: المراجعات

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Changed
ar: تم التغير
