Config Revision (1.0.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: View
lt: Peržiūrėti

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Revisions
lt: Versijos

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Changed
lt: Pakeista

en: %title has been created.
lt: %title sukurtas.

en: %title has been updated.
lt: %title atnaujintas.
