Configuration Split (2.0.2) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: List
ur: فہرست

en: Edit
ur: تدوین

en: Name
ur: نام

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Export
ur: برآمد کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں
