Configuration Split (8.x-1.0-beta5) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Weight
id: Bobot

en: Modules
id: Modul

en: Active
id: Aktif

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Themes
id: Tema

en: Machine name
id: Nama mesin

en: There are no changes to import.
id: Tidak ada perubahan untuk diimpor
