Configuration Synchronizer (8.x-2.0-alpha6) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Import
lt: Importuoti

en: Theme
lt: Tema

en: Module
lt: Modulis

en: Changed
lt: Pakeista

en: New
lt: Naujas

en: Usage
lt: Naudojimas

en: About
lt: Apie
