Configuration Synchronizer (8.x-2.0-beta6) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Import
fa: ورود

en: Theme
fa: پوسته

en: Module
fa: ماژول

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Usage
fa: کاربرد

en: About
fa: درباره

en: Update mode
fa: شیوه به‌روز‌رسانی
