Config Terms (8.x-1.2) - en to az translation catalogue (24 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: List
az: Siyahı

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Weight
az: Çəki

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: root
az: əsas

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Created new term %term.
az: Yeni termin %term yaradıldı.

en: List terms
az: Terminlərin siyahısı

en: Parent terms
az: Ana terminlər

en: Add terms
az: Termin əlavə edin

en: Updated term %term.
az: Yenilənmiş termin %term.

en: Machine name
az: Maşın adı

en: types
az: növləri

en: About
az: Haqqında

en: Relations
az: Əlaqələr

en: Bundle
az: Paket

en: Reset to alphabetical
az: Əlifba sırasına sıfırlayın

en: Terms are displayed in ascending order by weight.
az: Şərtlər çəkiyə görə artan qaydada göstərilir.
