Configuration Views (2.0.0-rc1) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Recipients
ne: प्राप्तकर्ता

en: Contains
ne: समावेश

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Menus
ne: मेनु
