Configuration Views (2.0.0) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Page
hy: Էջ

en: Recipients
hy: ստացողներ

en: Vocabulary name
hy: Բառարանի անունը

en: Contains
hy: Պարունակում է

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Menus
hy: Մենյուներ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
