Confirmation (3.0.1) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: List
lt: Sąrašas

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Email
lt: El. paštas

en: Created
lt: Sukurta

en: State
lt: Etapas

en: Expiration
lt: Galiojimas

en: Confirmation
lt: Patvirtinimas

en: Accepted
lt: Priimti

en: None.
lt: Joks.

en: Changed
lt: Pakeista

en: Created on
lt: Sukurta
