Confirmation (3.0.1) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: List
ru: Список

en: Confirm
ru: Подтвердить

en: Edit
ru: Редактировать

en: Settings
ru: Настройки

en: Label
ru: Метка

en: View
ru: Просмотр

en: Updated
ru: Обновлено

en: Created
ru: Создано

en: State
ru: Состояние

en: Expiration
ru: Срок действия

en: Confirmation
ru: Подтверждение

en: Accepted
ru: Принятые

en: None.
ru: Нет.

en: Confirmation URL
ru: URL для подтверждения

en: Changed
ru: Изменение

en: Rejected
ru: Отказано

en: Last sent
ru: Последняя отправка

en: Created on
ru: Создано

en: Respond
ru: Ответ

en: Hash
ru: Хэш
