consent management (1.0.0) - en to ar translation catalogue (25 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Author
ar: المؤلف

en: Description
ar: الوصف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Version
ar: النسخة

en: Edit
ar: تحرير

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: View
ar: عرض

en: History
ar: الأرشيف

en: Updated
ar: التحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Send
ar: أرسل

en: here
ar: هنا

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Revert
ar: استرجع

en: The message has been sent.
ar: تم إرسال الرسالة.

en: Revision
ar: مراجعة

en: Changed
ar: تم التغير
