consent management (1.0.0) - en to ca translation catalogue (27 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Author
ca: Autor

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Version
ca: Versió

en: Edit
ca: Edita

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: View
ca: Mostra

en: History
ca: Història

en: Updated
ca: Actualitzat

en: User
ca: Usuari

en: Created
ca: Creat

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Send
ca: Enviar

en: Example
ca: Exemple

en: here
ca: aquí

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: The message has been sent.
ca: El missatge s'ha enviat.

en: Revision
ca: Revisió

en: Changed
ca: Canviat

en: Custom date format
ca: Format de data personalitzat

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: Policy
ca: Política
