consent management (1.0.0) - en to sk translation catalogue (26 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Author
sk: Autor

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Version
sk: Verzia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: View
sk: Zobraziť

en: History
sk: História

en: Updated
sk: Aktualizované

en: User
sk: Používateľ

en: Created
sk: Vytvorené

en: Authored by
sk: Autor

en: Send
sk: Odoslať

en: Example
sk: Príklad

en: here
sk: tu

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Revert
sk: Vrátiť

en: The message has been sent.
sk: Správa bola odoslaná.

en: Revision
sk: Revízia

en: Changed
sk: Zmenené

en: Custom date format
sk: Vlastný formát dátumu
