Consent Support (1.0.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: - None -
lt: - Joks -

en: Category
lt: Kategorija

en: Label
lt: Etiketė

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Media Type
lt: Medijos tipas
