Consent Support (1.0.11) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: - None -
az: - heç nə -

en: Category
az: Kateqoriya

en: ID
az: İD

en: Provider
az: Provayder
