Consent Support (1.0.11) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Edit
uk: Редагувати

en: - None -
uk: - Немає -

en: Category
uk: Категорія

en: Label
uk: Мітка

en: Media
uk: Медіа

en: Provider
uk: Постачальник

en: Video
uk: Відео

en: Paragraph
uk: Абзац

en: Twitter
uk: Твітер

en: Expression
uk: Вираз

en: Providers
uk: Провайдери

en: Script
uk: Сценарій

en: Block Content
uk: Вміст блоку

en: entity type
uk: тип сутності

en: Media Type
uk: Тип носія

en: Allow override
uk: Дозволити перевизначення
