Consent Support (1.0.4) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
ar: مفعل

en: Edit
ar: تحرير

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Category
ar: التصنيف

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Media
ar: ميديا

en: Provider
ar: المزود

en: Video
ar: فيديو

en: Block Content
ar: محتوى الصندوق
