Consent Support (1.0.5) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: - None -
he: - ללא -

en: Category
he: קטגוריה

en: Label
he: תווית

en: Media
he: מדיה

en: Provider
he: ספק

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Video
he: וידאו

en: Twitter
he: טוויטר

en: YouTube
he: יוטיוב

en: Vimeo
he: וימאו
