Constant Contact Block (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Register
he: הרשמה

en: Delete
he: מחיקה

en: Edit
he: עריכה

en: Country
he: מדינה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: View
he: צפיה

en: status
he: מצב

en: Created
he: נוצר

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Address
he: כתובת

en: State
he: מצב

en: operations
he: פעולות

en: City
he: עיר

en: Postal code
he: מיקוד

en: message
he: הודעה

en: Changed
he: השתנה

en: Publishing status
he: מפורסם
