Constant Contact Block (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Register
ro: Înscriere

en: Delete
ro: Șterge

en: Edit
ro: Editați

en: Country
ro: Ţară

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: View
ro: Afişează

en: status
ro: stare

en: Created
ro: Creat

en: Authored by
ro: Autor

en: Address
ro: Adresă

en: State
ro: Status

en: City
ro: Oraş/Sector

en: Postal code
ro: Cod poştal

en: Changed
ro: Schimbat

en: Publishing status
ro: Statusul publicării
