Constant Contact Block (8.x-1.0-beta3) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Register
ur: شمولیت اختیار کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: Country
ur: ملک

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: View
ur: مشاہدہ کریں
