Constant Contact Block (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Register
fa: ثبت‌نام

en: Unsubscribe
fa: لغو اشتراک

en: status
fa: وضعیت

en: operations
fa: عملیات

en: First Name
fa: نام

en: Last Name
fa: نام خانوادگی

en: About
fa: درباره

en: Email:
fa: پست الکترونیک:
