Consumers (8.x-1.17) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: Logo
sr: Лого

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
