Contact (1.0.0) - en to lt translation catalogue (59 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Subject
lt: Tema

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Message
lt: Žinutė

en: Weight
lt: Svoris

en: Label
lt: Etiketė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Core
lt: Branduolys

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Form ID
lt: Formos ID

en: Text
lt: Tekstas

en: User
lt: Narys

en: Email
lt: El. paštas

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Recipients
lt: Gavėjai

en: Selected
lt: Pasirinkta

en: Your name
lt: Jūsų vardas

en: To
lt: Iki

en: Goal
lt: Tikslas

en: Option
lt: Pasirinkimas

en: contact form
lt: kontaktų forma

en: Link label
lt: Nuorodos etiketė

en: Your message has been sent.
lt: Jūsų žinutė išsiųsta.

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Contact settings
lt: Kontaktų nustatymai

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Form
lt: Forma

en: Account settings
lt: Paskyros nuostatos

en: Send message
lt: Siųsti žinutę

en: About
lt: Apie

en: Auto-reply
lt: Auto atsakymas

en: Optional auto-reply. Leave empty if you do not want to send the user an auto-reply message.
lt: Nebūtinas auto atsakymas. Palikite tuščia jei nenorite siųsti auto atsakymo žinutės.

en: Steps
lt: Žingsniai

en: Uses
lt: Naudoja

en: contact
lt: kontaktuoti

en: Contact form
lt: Kontaktų formos

en: Example: 'website feedback' or 'product information'.
lt: Pavyzdžiui: 'svetainės atsiliepimai' ar 'produkto informacija'.

en: Personal contact form
lt: Asmeninė kontaktų forma

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
lt: Jūs negalite siųsti daugiau kaip %limit žinučių per @interval. Pabandykite vėliau.

en: Contact @username
lt: Susisiekti su @username

en: Administer contact forms and contact form settings
lt: Administruoti kontaktų formas ir kontaktų formos nuostatas

en: Use the site-wide contact form
lt: Naudotis svetainės kontaktų forma

en: Use users' personal contact forms
lt: Naudotis nario asmenine kontaktų forma

en: Changing this setting will not affect existing users.
lt: Šios nuostatos pakeitimas neįtakos jau esančių narių.

en: Contact forms
lt: Kontaktų formos

en: Selected user
lt: Pasirinktas narys

en: Allow other users to contact you via a personal contact form which keeps your email address hidden. Note that some privileged users such as site administrators are still able to contact you even if you choose to disable this feature.
lt: Leisti kitiems nariams susisiekti su Jumis el. paštu naudojantis jūsų asmenine kontaktų forma. Atminkite, nors Jūsų el. pašto adresas nepaviešintas bendruomenei, administratoriai vis tiek galės su Jumis susisiekti, net jei kontaktų forma išjungta.

en: Example: 'webmaster@example.com' or 'sales@example.com,support@example.com' . To specify multiple recipients, separate each email address with a comma.
lt: Pavyzdžiui: 'webmaster@example.com' ar 'sales@example.com,support@example.com' . Nurodydami kelis gavėjus atskirkite juos kableliu.

en: %recipient is an invalid email address.
lt: %recipient neteisingas el. pašto adresas.

en: Enable the personal contact form by default for new users
lt: Naujiems nariams paprastai asmeninė kontaktų forma įjungta

en: Add contact form
lt: Pridėti kontaktų formą

en: Create and manage contact forms.
lt: Kurkite ir valdykite kontaktų formas.

en: Edit contact form
lt: Redaguoti kontaktų formą

en: When listing forms, those with lighter (smaller) weights get listed before forms with heavier (larger) weights. Forms with equal weights are sorted alphabetically.
lt: Kai rikiuojamos formos turinčios mažesnį svorį bus atvaizduojamos aukščiau kurios turi didesnį svorį. Formos turinčios vienodą svorį bus rikiuojamos pagal abėcėlę.

en: Make this the default form
lt: Padaryti numatytąją forma

en: Contact form %label has been added.
lt: Pridėta kontaktų forma %label.
