Contact default fields override (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Your name
ne: तपाईंको नाम

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस

en: Required field
ne: आवश्यक क्षेत्र
