Contact Emails (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Subject
ar: الموضوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: Active
ar: نشط

en: Recipients
ar: المتسلمون

en: Custom
ar: مخصص

en: Form name
ar: اسم الاستمارة

en: About
ar: حول
