Contact Emails (8.x-1.13) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Status
he: מצב

en: Subject
he: נושא

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: Created
he: נוצר

en: Recipients
he: נמענים

en: Changed
he: השתנה

en: About
he: אודות

en: Contact form
he: טופס יצירת קשר
