Contact Emails (8.x-1.13) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Status
it: Stato

en: Subject
it: Oggetto

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Edit
it: Modifica

en: Created
it: Creato

en: Recipients
it: Destinatari

en: Changed
it: Modificato

en: About
it: Informazioni

en: Contact form
it: Form contatti
