Contact Emails (8.x-1.17) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Subject
ro: Subiect

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Edit
ro: Editați

en: Message
ro: Mesaj

en: Save
ro: Salvare

en: Created
ro: Creat

en: Recipients
ro: Destinatari

en: Save settings
ro: Salvare opţiuni

en: Changed
ro: Schimbat

en: Save field settings
ro: Salvare configurare câmp

en: Send message
ro: Trimiteţi mesaj

en: About
ro: Despre

en: Contact email
ro: E-mail de contact

en: Save and continue
ro: Salvează şi continuă

en: Contact form
ro: Formular de contact
