Contact Emails (8.x-1.18) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Subject
ar: الموضوع

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Edit
ar: تحرير

en: Message
ar: الرسالة

en: Save
ar: حفظ

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Recipients
ar: المتسلمون

en: Save settings
ar: حفظ الإعدادات

en: Changed
ar: تم التغير

en: Save field settings
ar: حفظ إعدادات الحقل

en: Send message
ar: إرسال رسالة

en: About
ar: حول

en: Save and continue
ar: حفظ ومتابعة

en: Contact form
ar: استمارة الاتصال
