Contact Emails (8.x-1.18) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Subject
fa: موضوع

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Edit
fa: ویرایش

en: Message
fa: پیغام

en: Save
fa: ذخیره

en: ID
fa: شناسه

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Recipients
fa: گیرنده‌ها

en: Save settings
fa: ذخیره تنظیمات

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Save field settings
fa: ذخیره تنظیمات فیلد

en: Send message
fa: ارسال پیغام

en: About
fa: درباره

en: Save and continue
fa: ذخیره و ادامه

en: Contact form
fa: فرم تماس

en: Recipient field
fa: فیلد گیرنده
