Contact Emails (8.x-1.18) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Subject
ur: موضوع

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Save settings
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Save and continue
ur: محفوظ کریں اور جاری رکھیں
