Contact Emails (8.x-1.19) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Subject
id: Judul

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Edit
id: Sunting

en: Message
id: Pesan

en: Save
id: Simpan

en: Created
id: Dibuat

en: Recipients
id: Penerima

en: Save settings
id: Simpan pengaturan

en: Changed
id: Berubah

en: Save field settings
id: Simpan pengaturan bidang

en: Send message
id: Kirim pesan

en: About
id: Tentang

en: Contact email
id: Email kontak

en: Save and continue
id: Simpan dan lanjutkan

en: Contact form
id: Form kontak
