Contact Emails (8.x-1.19) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Subject
ne: विषय

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Recipients
ne: प्राप्तकर्ता

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस

en: Save and continue
ne: बचत गर्नुस अनि अगाडि बढ्नुस
